| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| color | blue |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| per month | 30 sets |
| বেলন খাদ ব্যাস | 120 মিমি |
|---|---|
| ভোল্টেজ | 380V/50hz/3ফেজ |
| চেইন আকার | 1.5 ইঞ্চি ডাবল সারি |
| শক্তি | 17.5X3KW |
| বেলন উপাদান | 45# ইস্পাত |
| শক্তি | ১১+১৫ কিলোওয়াট |
|---|---|
| প্রকার | রোল গঠনের মেশিন |
| রোলার | ১২+১ রোলার স্টেশন |
| ভোল্টেজ | 380V/50hz/3ফেজ |
| বেলন খাদ ব্যাস | 90 মিমি |
| বেলন খাদ ব্যাস | 90 মিমি |
|---|---|
| প্রকার | রোল গঠনের মেশিন |
| গঠন গতি | 15মি/মিনিট |
| ভোল্টেজ | 380V/50hz/3ফেজ |
| রোলার | ১২+১ রোলার স্টেশন |
| ভোল্টেজ | 380V/50hz/3ফেজ |
|---|---|
| নাম | কোল্ড রোল তৈরির মেশিন |
| গঠন গতি | 15মি/মিনিট |
| রোলার | ১২+১ রোলার স্টেশন |
| বেলন খাদ ব্যাস | 90 মিমি |
| Usage | Stud and track |
|---|---|
| Type | Cold roll forming machine |
| Thickness | 1-2mm |
| Capacity | 10m/min |
| Power | 4.5+3kw |
| রঙ | নীল |
|---|---|
| প্রকার | চকচকে রোল গঠন সরঞ্জাম |
| নিয়ন্ত্রণ ব্যবস্থা | পিএলসি নিয়ন্ত্রণ |
| মেরিওড তৈরি করা | 45 দিন |
| কাটা পদ্ধতি | জলবাহী কাটিয়া |
| Type | Tile Forming Machine |
|---|---|
| Power(W) | 4+4kw |
| Warranty | 1 year |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Delivery Time | 30days |