| type | High Strength and 1220,1250mm Feeding Width Glazed Tile Roll Forming Machine with 8 - 20m/min Working Speed for Roof Applications Roof panel are high strength and durableare with smooth beautiful appearance,uniform lacquer weins,so widely used in |
|---|---|
| rollers | 10 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Weight | 3.2T |
| উপাদান | পিপিজিআই জিআই |
|---|---|
| সক্ষমতা | 20মি/মিনিট |
| মেশিনের ওজন | ৮.৭ |
| রোলার | 45# ইস্পাত |
| প্রকার | ছাদের শীট রোল গঠনের সরঞ্জাম |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 8-10m/min |
| machine weight | 22T |
| rollers | 45# steel |
| Type | Roll Forming Machine |
| type | Standard 686mm IBR Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 16 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Production | 8-12m/min |
|---|---|
| Place of Origin | Hebei, China (Mainland) |
| Power(W) | 4+4kw |
| Dimension | 7*1.5*1.5m |
| Weight | 4T |
| Model Number | double layer roll forming machine |
|---|---|
| Warranty | 18 month |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| টাইপ | 1100 মিমি রাশিয়া টাইপ গ্লেজড স্টেপ টাইল ছাদ প্যানেল রোল তৈরির মেশিন |
|---|---|
| প্রস্থ | 1250 |
| বেধ | 0.3-0.6 মিমি |
| ক্ষমতা | 2-4মি/মিনিট |
| মাত্রা | 7.5*1.5*1.2মি |
| ক্ষমতা | 4 + + 4KW |
|---|---|
| ধারণক্ষমতা | 45m / মিনিট |
| punching | সহজলভ্য |
| নাম | পিএলসি ওমেগা রোল ফর্মিং মেশিন হাইড্রোলিক কাটিং সহ |
| প্যাকেজিং বিবরণ | প্রধান মেশিনটি নগ্ন, কম্পিউটার কন্ট্রোল বক্সটি কার্টন বাক্স দ্বারা প্যাক করা হয়েছে |
| প্রকার | গ্লাসেড টাইল রোল তৈরির মেশিন |
|---|---|
| প্রস্থ | 1200 MM |
| রোলার | 16টি সারি |
| এইচ ইস্পাত | 400 মিমি |
| রঙ | বুলে |
| রঙ | নীল |
|---|---|
| টাইপ | স্বয়ংক্রিয় |
| প্রস্থ | 2600 মি/4000 মিমি |
| পুরুত্ব | 0.13-0.3 মিমি |
| প্রতি মাসে | 20 সেট |