| আদর্শ | গ্ল্যাজেড ছাদ টাইল রোল বিরচন মেশিন |
|---|---|
| বেধ | 0.3-0.6mm |
| দ্রুততা | 2m / মিনিট |
| নাম | গ্লাসযুক্ত টাইল রোল বিরচন মেশিন |
| মডেল | HC30-224-1250 |
| গ্যারান্টি | ১ বছর |
|---|---|
| মাত্রা | 8500 মিমি * 1200 মিমি * 1550 মিমি |
| রোলার স্টেশন | 18 স্টেশন |
| ওজন | ৮.৫ টন |
| রঙ | কাস্টমাইজযোগ্য |
| type | Gardens Knudson Roll Former / Sheet Metal Roll Forming Machines Factories Use |
|---|---|
| rollers | 18 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Material | PPGi GI |
|---|---|
| capacity | 20m/min |
| machine weight | 4.5T |
| rollers | 45# steel |
| Type | 0.15mm-0.4mm Galvanized Steel Automatic Roof Roll Forming Machine / Roof Sheet Roll Forming Machine |
| সনদপত্র | ISO9001:2000;CE |
|---|---|
| টাইপ | glazed টালি ছাদ শীট |
| নিয়ন্ত্রণ ব্যবস্থা | পিএলসি নিয়ন্ত্রণ |
| কাঁচামাল বেধ | 0.3-0.6 মিমি |
| ওয়ারেন্টি | 1 বছর |
| Main frame | 350mm H-Beam |
|---|---|
| type | automatic |
| control system | PLC control |
| cutting method | hydraulic cut |
| working speed | 8-10m/min |
| type | Roofing Sheet Roll Forming Machine |
|---|---|
| rollers | 17 |
| roller material | No.45 steel |
| warranty | 12 month |
| Use | roof |
| সহনশীলতা কাটা | ±1 মিমি |
|---|---|
| এনকোডার | ওমরন |
| নিয়ন্ত্রণ ব্যবস্থা | পিএলসি |
| কাটিং টাইপ | হাইড্রোলিক কাটিং |
| বেলন উপাদান | 45# ইস্পাত |
| প্রকার | চেইন ড্রাইভ টাইল রোল ফর্মিং মেশিন |
|---|---|
| বেধ | 0.3-0.8 মিমি |
| প্রস্থ | 1220 মিমি |
| গ্যারান্টি | 1 বছর |
| সরঞ্জাম বেস | 300H ইস্পাত ফ্রেম |