| পাওয়ার সাপ্লাই | 380V 50HZ 3ফেজ |
|---|---|
| Hs কোড | 8462219000 |
| পার্থিব বেধ | 0.3-0.6 মিমি |
| পণ্যের ধরন | রোল গঠনের মেশিন |
| হাইড্রোলিক স্টেশন শক্তি | 5.5KW |
| Name | China metal roof ridge cap roll forming machine |
|---|---|
| Control System | PLC Delta Inverter Control |
| Power Supply | 3-Phase,380V,50Hz |
| Main Frame | 350 H-Beam |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
| বেলন খাদ ব্যাস | 80 মিমি |
|---|---|
| রোলার | ১৪স্টেশন |
| কাঠামো | স্ট্যান্ড টাইপ |
| ফলক উপাদান | Cr12 |
| শক্তি | 15+5.5Kw |
| গঠন গতি | 15মি/মিনিট |
|---|---|
| ভোল্টেজ | 380V/50hz/3ফেজ |
| প্রধান রোলার উপাদান | Cr12 |
| ফলক উপাদান | Cr12 |
| শক্তি | 15+5.5Kw |
| প্রধান রোলার উপাদান | Cr12 |
|---|---|
| খাদ | 45# ইস্পাত |
| গঠন গতি | 15মি/মিনিট |
| রোলার | ১৪স্টেশন |
| ফলক উপাদান | Cr12 |
| উপাদান | পিপিআইজি আইজি অ্যালুমিনিয়াম |
|---|---|
| বেধ | 0.8-1.2 মিমি |
| গতি | 15মি/মিনিট |
| রঙ | নীল |
| প্রস্থ | ১০০৫ মিমি |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| উপাদান প্রকার | পিপিজিআই/জিআই |
|---|---|
| পার্থিব বেধ | 0.3-0.6 মিমি |
| উপাদান প্রস্থ | 433 মিমি |
| রোলার স্টেশন | 15টি স্টেশন |
| বেলন এবং খাদ উপাদান | 45# ইস্পাত নিভে যাওয়া এবং কলাই |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | 30% deposit by T/T in advance and 70% balance after inspection confirmation before shipment |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| টাইল টাইপ | ইস্পাত |
|---|---|
| শক্তি(W) | 5.5KW |
| ওজন | 4.5t |
| কাটিং | হাইড্রোলিক কাটার |
| Packaging Details | Main machine is nude,the computer control box is packed by carton box |