| Thickness | 0.3-0.6mm |
|---|---|
| Speed | 4m/min |
| type | cold roll forming |
| Design | custom |
| warranty | 1 year |
| চকচকে টাইলের রোলার | 18টি সারি |
|---|---|
| মোটর | 5.5 কিলোওয়াট + 4 কিলোওয়াট |
| মোটর শৈলী | 5.5 kw সার্ভো মোটর |
| H স্টিলের প্রস্থ | 350 - 400 মিমি |
| মেশিনের আকার | 8.58 * 1.7 * 1.45 মিটার |
| Usage | Stud and track |
|---|---|
| Type | Cold roll forming machine |
| Thickness | 1-2mm |
| Capacity | 10m/min |
| Power | 4.5+3kw |